Zajęcia prowadzone przez Marka Zarembę w hałcnowskiej kuchni domu parafialnego w ramach projektu "Warsztatowo - warsztaty dla kobiet".

Świetny czas, dużo bardzo przydatnych i inspirujących informacji o zdrowiu, jedzeniu, medycynie naturalnej, św. Hildegardzie i piękne świadectwo ewangelizacyjne Pana Marka, nie tylko o tym, jak zdrowo jeść, ale przede wszystkim jak zdrowo żyć, pielęgnując swoją wiarę i dbając o duszę.

Człowiek jest całością, to nie tylko ciało i biologia, o czym Pan Marek nam przypomniał, ale również dusza, o którą należy zadbać, żeby naprawdę ZDROWO żyć!

Relacje z Bogiem i z drugim człowiekiem, a potem "szczęśliwie jedzenie", to recepta na radość, pokój serca i szczęśliwe, spełnione życie. Tego wszystkim życzymy i dziękujemy Panu Markowi, że podzielił się z nami nie tylko swoją wiedzą, ale również wiarą.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Uczestniczkom warsztatów za radość, entuzjazm i super współpracę z Panem Markiem. Dziewczyny, jesteście świetne! Efekty Waszej pracy widać na cudownych zdjęciach wykonanych przez Anitę Szymańską! Wielkie dzięki za super fotorelację! 

Partnerem Projektu jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Hałcnowa

Projekt sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030